WP Smile
Revoluce v čištění zubů 

  • Bezpečné bělení zubů pomocí účinné látky paroxydone
  • Bělí a remineralizuje sklovinu
  • Působí preventivně při tvorbě zubního kazu
  • Neobsahuje abrazivní částice
  • Používá se místo běžné pasty

 
 

O bělení zubů 

Bělení zubů WP SMILE přichází na trh s revoluční novinkou v oblasti péče o dutinu ústní. Oproti bělícím zubní pastám a pudrům, které využívají k bělení zubů abrazivní částice(např. perlit) přichází WP SMILE s účinnou látkou Peroxydone.

Abrazivní bělící zubní pasty a abrazivní pudry pouze mechanicky odírají usazeniny ze zubu, bez výrazného bělícího účinku. Proto je odborná stomatologická veřejnost odmítá a jejich dlouhodobější používání nedoporučuje.

WP SMILE originální inovací přišel s bělením zubů pomocí malého množství látky, kterou používají k profesionálnímu bělení zubů stomatologové. Látka Peroxydone totiž při čištění prostupuje do zubu, kde odbarvuje pigmenty usazené z důvodů kouření, pití kávy, červeného vína, ale i vlivem stárnutí. Neobsahuje abrazivní částice a je proto ideální pro každodenní použití.

Více o bělení zubů najdete na serveru věnovaném právě této tématice: www.beleni-zubu.cz

WP SMILE bělící zubní pudr v sobě kombinuje kvalitní a bezpečný způsob čištění zubů s šetrným bělním bez příměsí abrazivních částic. Navíc obsahuje fluoridy a xylitol, které zajišťují kvalitní ochranu a regeneraci zubní skloviny. Díky trojici účinných látek při čištění zubů zajišťuje maximální péči o Váš chrup.

Komplex účinných látek:

Peroxydone: účinná látka používaná ve vyšších koncentracích při profesionálním bělení zubů, kdy šetrně odstraňuje pigmenty usazené jak na povrchu zubu, tak v zubní sklovině. Peroxydone je látka používaná zubními lékaři na celém světě.

Fluoridy: zabraňují metabolismu bakterií, zvyšují odolnost zubů proti zubnímu kazu, snižují demineralizaci zubní skloviny a naopak podporují zpětný přívod minerálů a vápníku do zubu.

Xylitol: působí jako prevence proti výskytu a tvorbě zubního kazu a účinně funguje při nezbytné regeneraci zubní skloviny

Návod k použití:

Bělící zubní pudr nahrazuje běžnou bělící zubní pastu. Čistěte zuby způsobem doporučeným zubním lékařem, minimálně 2x denně. Nejprve dostatečně zvlhčete zubní kartáček ve vodě a poté jej namočte do nádobky s bělícím pudrem. Následně čistěte zuby stejně jako běžnou zubní pastou. Aplikaci pudru můžete v průběhu čištění zubů opakovat dle potřeby.

TIP!
v případě malé pěnivosti při čištění doporučujeme vypláchnout ústí dutinu vodou nebo v průběhu čištění opakovaně namočit zubní kartáček do nádobky s pudrem.

Bělení zubů Péče o psa Eshop Bělení zubů Paradentóza a léčba